0

KATEGORIE

Menu

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg

PDK: 8594158130723
Výrobce: AAAAA12
ATC: IBUPROFEN
SUKL: 0125526
FTS: Na bolest kloubů a svalů
Informace: Humánní léčivý přípravek
Stav: skladem v e-shopu
113
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg